KREATİF ÇÖZÜMLER

Argus Medya tasarım ekibi hedef odaklı, kreatif çözümler sunmak için tasarımın fark yaratan gücünden yararlanarak çizgi üstü ve çizgi altı grafik tasarım, ürün tasarımı ve tasarımların uygulama ve üretimlerini gerçekleştirir. Görsel tasarım gerektiren tüm işler, özgün ve yaratıcı bir tarz ile gerçekleştirilir, tasarlanan fikir eksiksiz olarak istenilen görsel algıya dönüştürülür. Bu yolla markanın mesajı hedef kitleye iletilerek beklenen geri dönüş alınır.

devamı...

ETKİNLİK YÖNETİMİ / ORGANİZASYON

Argus Medya, müşterisinin ihtiyaç duyduğu etkinlik ve organizasyonlar için gerekli kurguların yapılması, stratejilerin geliştirilmesi ve planlamaların yapılması konusunda tüm network ve datalarını paylaşarak en efektif ve sürdürülebilir sonuçların alınmasını sağlar. Ürettiği özgün projeler ile gerek hedef kitleyi gerekse yeni jenerasyonda oluşacak fan kitlelerini kurguladığı yapılara çekerek marka bağımlılığının sürekliliğini sağlar. Ayrıca hangi hedef kitleye hitaben nasıl bir etkinlik yapılması gerektiğini, bu etkinlikte hangi sözcülerin hangi mesajları vereceğini, konuşma içeriklerini, medyanın katılımını ve yansımaları, beklenmedik olumsuz sonuç veya gelişmeler karşısında uygulanacak iletişim planını ve alınan olumlu sonuçların pekiştirilerek geliştirilmesi açısından yapılması gereken iletişim faaliyetlerini içeren ayrıntılı bir hizmet paketi sunar. Kuruluşumuzun her türlü organizasyon faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda geniş bir tecrübe birikimi bulunmaktadır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

“Sosyal Medya Şirketleri ve Mecraları Dibi delik kumbara gibidir. Sürekli beslersiniz ama hiçbir şey birikmez.”

devamı...

HALKLA İLİŞKİLER

Başarılı halkla ilişkiler başarılı hikâye anlatımı demektir. Medya son kullanıcılar yani tüketicilerle paylaşmak için daima iyi hikâyeler arar. Argus Medya hedef kitlenizin yaşam tarzına hitap eden, onların hayal gücünü ateşleyip harekete geçmelerini sağlayan hikâyeler yaratır. İşe önce sizi ve yaptığını işi tanımamıza izin veren stratejik planlama toplantısıyla başlar, ardından iş hedeflerinize özgü çeşitli sosyal medya ve halkla ilişkiler planları geliştiririz. Kreatif, enerjik ve her zaman stratejik hikâye anlatımı firmamızın en önde gelen kriteridir.

3D / ANİMASYON

Profesyonel Modelleme

Profesyonel Kaplama

Profesyonel Işıklandırma

Realistik ve Fütüristik Profesyonel Render

devamı...

REKLAM / TANITIM FİLMİ / BELGESEL / PRODÜKSİYON

Amaç?

Malzeme?

Doğru Hikâye

Gerçekçi Giriş

Ayrıntılı Gelişme

Profesyonel Sonuç

Her markanın kendine özgü bir hikâyesi ve her projenin kendine özgü ihtiyaçları vardır. Yaratıcı bir konsept insanları harekete geçiren çarpıcı görsellere hayat bulur. Argus Medya markaları hedef kitleriyle buluşturan mesajlar yaratır. Başlangıçtaki yaratıcı fikirden amacına ulaşmış son kareye kadar her adımın titizlikle planlanması profesyonel çözüm ortaklığının hassas noktasıdır.

FOTOĞRAF

Kötü bir ürün fotoğrafı size kötü satış rakamları olarak geri dönebilir. Satış için rekabetin yoğun olduğu bir dünyada Argus Medya olarak ürününüzün veya etkinliğinizin benzersiz ve yüksek kalitede dijital görüntüleriyle firmanızın daha rekabetçi olmasına yardımcı oluyoruz. Son derece ayrıntılı ürün fotoğrafçılığı ile müşterilerinize pek çok kişinin satın alma kararı vermeden önce ihtiyaç duyduğu görsel onayı sağlıyoruz. Fotoğrafın fiziksel olarak yeterli olmadığı her noktada realistik 3D çözümler ile imdada yetişen sonuçlar üretiyoruz.